Ma tean, et ma pole väga hea enesepromoja kuigi pööraseid projekte on tehtud palju ja oleks mida näidata. Täna teeme väikese vaate konverentsimaailma. Niisiis konverentsi filmimine ja üldse kõikvõimalike seminaride, koolituste shootid.

Panen kohe siia ka ühe hiljutise näite. Antud üritus sai siis üles võetud 3 kaameraga + otseülekanne internetti. Aga kuna see viimane on täiesti omaette teema, siis seda ma hetkel ei puudutaks. Aga miks neid videosid üldse tellitakse? Üldiselt on põhjuseid 3.

  1. Ürituse üldine kokkuvõte järelturunduse eesmärgil
  2. Teha juba ette ära promomaterjali järgmiste ürituste reklaamimiseks

Mida ma siis soovitan kui sa oma üritusele videograafi tellid? Esiteks tasub ette küsida, et filmitaks kohe nii, et neid videosid saaks hiljem kasutada ka portrate versioonis. Portrate video on siis see pikkupidi variant, mida sa saad hiljem kasutada ka sotsiaalmeedia reelides, storides. Kõik see Instagrami, Facebooki ja TikToki teema.

Teine soovitus on see, et lastaks eraldi välja ka kõik need väikesed lõigud videost. Siis on sul väga hea neid lühilõike  tulevikus võtta ja jooksvalt  storydes kasutada. Kolmandaks tasub alati välja lasta ka ilma logodeta, kirjadeta ja muude ülekateteta niiöelda puhas versioon. Tulevikus tahad sa sinna hoopis teisi tekste ja asju lisada – see annab vabad käed.

Ja ongi kõik. Kui teed hea ürituse, siis hoolitse, et see jääks ka tulevikus sinu eesmärke täitma. Brändivideo on teema. By the way. Kirjuta mulle kui saan aidata:)

Nii…nüüd on küll kõik. Tsau ja kohtumiseni!