Kinnisvara pildistamine on üks täiesti omaette maailm. Tean ja tunnen mitmeid, kes sellega tegelevad ja ma täitsa mõistan miks. Põhjus selles, et antud tegevus tõmbab ikka täiega endasse. Sa oled täiesti üksi, hullult konsentreerunud oma ekraani  ja mitte väike erutus põksub põues.

Ma räägin praegu drooniga pildistamisest. Ja las ma lahkan paari sõnaga, et millest see erutus siis koosneb ka. Kahest komponendist. Üks on lihtsalt kunstnikuvaimustus aga see teine on tingitud ohust. Ei ole palju vaja, et sa oma lennumasinaga kuhugi traatidesse ei põruta.  Linna kohal lennates tähendab viimane aga väääga suurt pahandust. Et mis on siin pistmist Postimehe uue maja pildistamisega Fahle kvartalis?  Ikka on küll.  Nimelt:

 

Olin siis taas jõhkralt diibiks keskendunud ennast. Pildistasin Fahle parki, Fahle maja ja muidugi uut Postimehe hoonet.

 

Lennujaam on teadagi ligidal. Oma suureks üllatuseks avastasin äkki ca 100m kaugusel veel ühe erutavat “komponenti.” Drooni nimelt. Päris kindlasti olin ma sel õhtul seal esimene ja päris kindlasti oli mul juriidika korras, päris kindlasti on mul väga hea tehnika ja üksjagu alalhoidlikkust, parasjagu kogemust. Päris kindlasti kaks drooni ühte taevasse ei mahu – eriti veel Tallinna kesklinnas.

Üldiselt on Eestis nende droonitamistega väga hästi. Enamus tegijaid jagavad teemat ja probleeme on pigem haruharva. Respekt teile kõigile mehed –  ausalt. Seekord aga mõtlesin küll, et WTF ja otsustasin oma shooti pooleli jätta. Targem annab järele.

Paar pilti siiski sain. Ilus on see Ülemiste järv.

Tsao