Tere sõbrad

Räägime siis paari sõnaga pulmavideost ka. Tegu on üsna kalli lõbuga eks. Samas, kas ikka on?

Tegelikult oleneb hind tegijast ja see käib nii foto- kui ka videograafi kohta. Põhimõtteliselt on turul saada ka väga häid tasuta tegijaid. Ikka väga häid! Näiteks su enda naabrimutt on päris hea käega. Anna talle iPhone kätte ja volaaa. Eks mine ütle talle pärast, et kle tsau ei tulnud väga välja või nii….noh see meie pulmavideo. By the way naabrimutt on rahul ja sa hoidsid just 1000 eurot kokku. Win-win situation kahtlemata.

 

…aga kui naabrimutt on haige?

Nagu ma aru olen saanud, siis pulmavideo puhul on kliendil ainult üks probleem.

See video on lihtsalt liiga kallis! Kõik!

Aga tead, mis ma ütlen sulle mees. Ainus, mis siin maailmas üldse liiiiga kallis saab olla on su enda naine. Keerame nüüd selle ainsa, elu finaalõhtu ka p…..se ja võtame ühe hea odava külamehe Hollywoodi tegema onjo. Ära unusta, et väga hea aftermovie teeb ka üsna kesisest pulmast reaalselt ahvatleva vaatemängu. Parimast parim kõige kaunimal kujul läheb ajalukku. Vaata, mis pidi tahad – ilus!  Ja nüüd tulevad argumendid:

  1. Sa abiellud korra elus (vähemalt selle naisega….mmm loodetavasti).
  2. Üldiselt kipub üks keskmine pulm maksma kümneid tuhandeid. See üks investeering, et asi väga ilusaks mälestuseks kokku pannakse, on seda väärt. Believe me brother. Kust see raha ikkagi võetakse? Osta vähem viina. Aamen.
  3. Praktika näitab, et videot vahitakse korduvalt, jälle ja uuesti. Fotosid väga lapata ei viitsita. Mugavus ja emotsioon. Liikuv pilt heliga on lihtsalt way teine level. Elame Tik Toki ajastul eks.
  4. Foto ja video ei konkureeeri omavahel. Ma siiani arvan, et foto peab olema. Video pigem siis kui eelarve lubab ja/või  naine on sulle kõige kallim ever!

Ja nüüd tuleb see miljoni dollari küsimus…

Millal siis ikkagi peaks pulmavideo tegema?

Seda küsimust on minult oma kolm korda küsitud. Ja minu vastus on:

Põlise eestlasena ma mõtlen, et kui naabrid juba tegid, siis peaks kindlalt tegema. Parem oleks kallim kui tal. Siin ei ole varianti… veel vähem viina.

 

Kõike kaunist ja kohtumiseni;)

Joel;)

P.S. Panen siia ühe enda taiese ka