Pulm ja pruutpaar - pulmavideo reaalsus vs näitemäng

Videograaf pulma: joel@merchantwolf.com

Pidu käib, rahvas möllab ja samal ajal miilutseb pruutpaar mõisa taga järvekaldal. Fantastilised vaated, käsi puudutab kätt, niiisked huuled kohtuvad – ideaalne ajastus. Täielik idüll. Samal ajal, söögisaalis, valab pulmaisa rahvale viina ning bänd ruigab laulda. Ämmadel on silmad ruutus ja äiad vennastuvad wc järjekorras  kaelakuti.

Tuleb tuttav ette?

Noo ikka tuleb. Kellel ei tuleks? Me kõik oleme näinud neid imeilusaid pulmavideosid, kus keset raju pidu hiilivad pruut ja peigmees loodusesse ja volaaaa. Sünnivad imeilusad, romantilised kaadrid. Et nüüd siis küsimus. Kuidas see tehti? Kas see erootiline osa filmiti kuidagi eraldi, ennem põhipidu? Või lausa mingil teisel päeval? Või siis käiski asi nii, et keset pidu lahkuti viisakalt lauast ning tehtigi need sõrmuste sõrmelibistamise, jalutamise ja silmavaatamise kaadrid ära?

Vaadake asi on nii

Need asjad tehakse reeglina ikka eraldi. Enda reeglid kehtestab muidugi iga üks ise ent parema tulemuse nimel oleks siiski hea kui romantikakaadriteks võetakse eraldi aeg. Keegi ei sega, saab rahulikult valgust timmida, häid rakursse sättida ja sedapsi ilus asi valmis filmida. Kasutaks drooni ja värki. Sama jutt käib loomulikult ka pildistamise kohta. Aga jaa, kui ikka aega pole, siis hädapärast saab ka keset pidu pooleks tunniks ära käia ning midagi lennult üritada. Heade modellide puhul saab ka nii väga hea tulemuse. Ahjaa, videograaf võiks muidugi kah matsu veits jagada.

Kui aga pruutpaar endid kaamera ees väga mugavalt ei tunne, siis ausalt, ma siiski võtaks selle eraldi aja. Hea rahulik, keegi ei jõllita ja ämm kõrval ei targuta.

 

Pulm ja pruutpaar – reaalsus vs näitemäng

Võtan nüüd selle postituse pealkirja kokku. Pulmapidu on ikka reaalne ja peabki olema. Kõike filmitakse otse, nii nagu asi oli. Aga seda romantikapaketti võiks natuke feikida küll. See väike näidend on igat sekundit väärt ma ütlen. Pärast paneme need kaks episoodi ilusti sümbioosi ja pulmavideo missugune! Ausalt soovitan!

P.S. Kusjuures üks konkreetne video, kus romantika osa saigi tehtud keset pidu, niiöelda lennult on SIIN. Päike oli juba sisuliselt loojunud ja valgusolud polnud just parimad aga kokkuvõttes saime täitsa okey tulemuse. See kõrvalehüpe kestis kokku 15min ja juba olimegi peolauas tagasi.

Uuuhhh….mul võttis silma niiskeks kohe. Elagu pruutpaar!

Joel;)